איגוד הוידאו קונפרנס הבינלאומי

הכירו את איגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי

IACC - איגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי (The International Association of Conference Centres) - הוקם במטרה לנהל, לפקח ולסדר את אחת הפעילויות המתקדמות ביותר בתחום התקשורת. התפקיד של איגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי הוא לרכז את הפעילות של חברות העוסקות במתן שירותי וידאו קונפרנס. נציגי החברות מגיעים אל מפגשים, כנסים ואירועים הנערכים על ידי האיגוד, כמו גם אל ימי הכשרה והסמכה. מלבד החברות העוסקות בשירותי וידאו קונפרנס, האיגוד עוזר גם ללקוחות ומבטיח הסדרה של פעילויות התקשורת השונות.

מה זה וידאו קונפרנס?

וידאו קונפרנס הוא מושג אשר חדר לחיינו כתוצאה משילוב בין שני תהליכים: התקדמות טכנולוגית מרשימה וגלובליזציה מסחרית. באופן כללי, הוידאו קונפרנס מאפשר גישור בין מספר רב של נקודות בארץ ובעולם. גישור זה יכול להיות מופנה לצרכי ישיבות, ניהול כנסים, העברת הרצאות ועוד. את מערכות התקשורת המאפשרת וידאו קונפרנס ניתן למצוא בחדרי מלון ובכל מקום בו נדרש גישור על פני מימד המקום. וידאו קונפרנס מבוסס על מוצרי תקשורת איכותיים, מציע שמע ותמונה ברמה גבוהה ומופעל על ידי צוות מקצועי.

מי יכול להצטרף אל האיגוד?

ההצטרפות אל איגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי כרוכה בעמידה במספר קריטריונים. לא כל חברה העוסקת בתקשורת יכולה להצטרף אל האיגוד וליהנות מהפריבילגיות שהוא מציע. על החברה להראות ניסיון, מקצועיות וכלים מתאימים לניהול שירותי וידיאו קונפרנס. חברות המשתייכות אל איגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי מתמחות בין היתר בהפקה והעברה של שידורים ישירים, הפעלת ציוד טכני ומקצועי לכנסים וועידות, הפקת אירועים ותערוכות ומעורבות בתכניות טלוויזיה.

כיצד מסדיר איגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי את הפעילות הגלובאלית?

היבט נוסף של החברות באיגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי הוא הפעילות הגלובאלית. רק חברות וידאו קונפרנס המשתייכות אל האיגוד יכולות לספק לכל דורש חדרי ישיבות המאובזרים במערכות תקשורת מתקדמות, אשר מופעלות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בכל רחבי העולם. במילים אחרות, חברות המשתייכות אל האיגוד מחויבות אל אמנת שירות משותפת. אמנה זו מבטיחה לכל לקוח שירות ברמה הגבוהה ביותר – גם במדינות זרות. איגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי מסדיר את ההתנהלות על גבי קווי התקשורת, בין החברות ומול הלקוחות. רק בעזרת פעילותו השוטפת של האיגוד ניתן למנוע תקלות חמורות או בזבוז משאבים של הלקוחות.

הצורך הטכנולוגי הופך למציאות

לסיכום, איגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי הוא דוגמא מצוינת לגוף אשר הוקם מתוך צורך אמיתי של הלקוחות. חברות המשתייכות אל האיגוד נהנות מתנאים מיוחדים המגולמים בשירות ללקוחות הקצה. איגוד הוידאו קונפרנס הבין לאומי ימשיך להיות חלק מענף התקשורת גם בשנים הקרובות. כל התקדמות טכנולוגית אשר תגדיל את היצע שירותי הוידאו קונפרנס תקבל ביטוי בקרב האיגוד, מנהליו והחברות המשתייכות אליו.